Організатори та співорганізатори: обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, районні та центральні міські бібліотеки для дітей.

Учасники відеопроекту: читачі обласної, районних, міських, сільських бібліотек для дітей та сільських бібліотек-філій області – учні 5-9 класів.

Умови проведення:

Підготовка матеріалів до відеопроекту триватиме з 22 вересня до 22 грудня 2015 року.

Районні та центральні міські бібліотеки для дітей забезпечують участь в проекті всіх бажаючих дітей – читачів бібліотек області.

Відеороботи можуть бути індивідуальними та колективними. 

Перед учасниками стоїть завдання самостійно (або з допомогою бібліотекарів) створити відеороботу, в якій представити природні, історичні, культурні чи архітектурні пам’ятки  краю, з якими б вони хотіли познайомити усіх.

Надіслані відеороботи будуть використані для представлення кожного району  у відеопроекті“Пізнай свій край з бібліотекою”.

Районні та центральні міські бібліотеки для дітей визначають серед учасників районну/міста найкращі відеороботи та викладають  їх на сервіс You Tube.

До 8 грудня 2015 року подають в обласну бібліотеку для дітей імені Т.Г.Шевченка інформацію про найкращі відеороботи (назва роботи, прізвище та ім’я виконавця, точне посилання), а також кількість бібліотек, які долучились до проекту, кількість учасників та створених ними відеоробіт, їх назви та короткий опис).

Підведення підсумків відбудеться 22 грудня 2015року в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Інформація буде висвітлена на сайті бібліотеки.

Вимоги до оформлення:

Тривалість відеороботи до 5 хв., самостійно озвучується автором (авторами), супроводжується музичним фоном тощо.

Роботи готуються за допомогою будь-яких відеоредакторів на розсуд учасників.

Відповідальність за зміст роботи несуть автори.

Обов’язково зазначається назва роботи (на початку), прізвище та ім’я автора (авторів), назва бібліотеки, посилання на використані матеріали та ресурси (ці дані зазначаються в кінці роботи).

На переможців чекають призи.

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження