http://kazkar.at.ua - Дитячий сайт Казкар. Найкращі казки з усього світу – англійські, німецькі,французькі, індійські і українські народні казки, казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Грімм, Олександр Пушкін та Леся Українка, аудіоказки, мультфільми і діафільми.

http://abetka.ukrlife.org – Весела абетка. Абетки, казки, читанки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят.

http://deti.e-papa.com.ua – Розмальовки, казки, музика, загадки, вірші, саморобки, малювання, ігри онлайн.

http://rozmalovky.com.ua – Дитячий сайт з on-line розмальовками.

http://kidworld.in.ua – Світ дитини. Дитячий онлайн-кінотеатр. Сучасні мультфільми, мультсеріали та дитячі фільми так і старі. У нас присутній великий вибір вітчизняних та іноземних мультфільмів різних часів УКРАЇНСЬКОЮ мовою та сучасні російські мультики.

http://maluk.in.ua – Малюк – сайт для малят та їх батьків. Загадки, ребуси, приказки, казки, байки, легенди та перекази, віршики та пісні, забавки, малювалка (програма для малювання – море задоволення та розвитку творчості дитини).

http://ditky.in.ua – Читай українською! Українська дитяча онлайн бібліотека.

http://levko.info – Сайт для дітей. Ігротека (ігри зі словами, відмінності, дитячі фокуси, лабіринти, рухливі ігри та конкурси), Батькам (безпека дитини, винахідливі батьки, виховання, психологія, здоров’я дитини, дитяча мода), Віршики (віршики, гуморески, лічилки), Весела школа (англійська мова, географія, математика, мистецтво, природознавство, рідна мова, загальний розвиток), Власноруч (подарунки, рецепти для дітей, саморобки, стінгазети), Все для свята (весняні, зимові, літні, осінні), Казки (казки народів світу, казки українських авторів, українські народні казки), Online ігри (герої мультфільмів, гонки, логічні та розвиваючі, одягалки, розмальовки, спортивні, стрілялки), Розмальовки.

http://children.kmu.gov.ua – Урядовий сайт для юних громадян. Про владу (президент, судова, законодавча, виконавча гілки влади), Мій уряд (Кабінет Міністрів України, Формування уряду), Історія державної влади (історичні періоди, видатні особи), Екскурсія Будинком Уряду, Моя Україна (Карта України, з інформацією про кожну область), Школа громадянської освіти (конспекти уроків), Ігри та конкурси.

http://www.zaspivaj.com – Заспівай! Музичний дитячий портал. Ноти пісень, які можна вивчати із дітьми на музичних заняттях та у сімейному колі. Колискові Жартівливі Сімейні Народні Шкільні Казкові Батьківщина Фізкульт-ура Весна Літо Осінь Зима Новий рік 8 березня День Народження Інші свята Релігійні Для немовлят Іноземні Різні пісні Музичні ігри Танці Навчання Музичні програми.

https://onlandia.org.ua – Онляндія безпечна веб-країна. Портал для дітей, батьків, вчителів.

http://maluk.in.ua – Малюк – сайт для малят та їх батьків. Загадки, ребуси, приказки, казки, байки, легенди та перекази, віршики та пісні, забавки, малювалка (програма для малювання (море задоволення та розвитку творчості дитини)).

http://petryk.com.ua – Петрик – для батьків та дітей. Вірші, казки, оповідання, прислів’я та приказки, скоромовки, веснянки та гаївки, різдвяні та новорічні звичаї, загадки, ігри, лічилки, дитяча творчість.

http://www.children.edu-ua.net – інформаційний портал “Діти України” – багато цікавої інформації про все на світі. Олімпіади, конкурси, ігри, мультфільми, музика, казки, реферати, творчість дітей, галерея дитячого малюнку, дозвілля, фізкультура і спорт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження