Клуби

mt_ignore:Для старшокласників працює правовий лекторій  «Підліток і закон». Виховувати в учнів високу правову культуру і переконання у необхідності дотримання законів є основним завданням правового лекторію. Вміння відстояти свої права та досконало ними володіти допоможе наш правовий лекторій.

 
   

mt_ignore:А також для читачів існує клуб творчості «Паперовий вернісаж».

На заняттях клубу діти знайомляться з історією витинанки, особливостями вирізування та наклеювання; вчаться добирати кольорову гаму для витинанок, оформлювати готові роботи; опановують основи композиції, знайомляться з класифікацією витинанок, вчаться створювати сюжети для них. Вихованці в своїх роботах розкривають різні художні образи, працюють в різних техніках витинанки, виготовляють сувеніри у формі листівок, буклетів, екслібрисів, сюжетних композицій.

 
   

mt_ignore:З 2015 року почав свою діяльність клуб під назвою «Нand-made» для творчих, ініціативних, креативних та нелінивих відвідувачів, які полюбляють творчість. У гуртку діти матимуть заняття з малювання, ліпки, декорування, пошиття м’яких іграшок, виготовлення листівок та різних цікавинок.

«Hand-made» клуб запрошує усіх дітей, які мають бажання створювати усе самі.

 
   
   

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження