Продовжуємо знайомити з новими виданнями, які надійшли до бібліотек району та ОТГ в І кварталі 2017 року за Державними програмами «Українська книга» та «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек». До списку увійшла галузева та художня література для дорослих та дітей.   

Новинки літератури за І квартал 2017 року у бібліотеках 

Ці книги Ви зможете переглянути та отримати в бібліотеках.

 

 


Книжкові новинки за ІІ квартал 2016 року

Запрошуємо шанувальників і любителів книги познайомитись із цікавою, пізнавальною літературою, молодими авторами, сучасними письменниками, перекладами та перевиданнями, творами для дітей, які одержали бібліотеки протягом ІІ кварталу 2016 року.

Тут Ви зможете підшукати для себе книги на будь-який смак!!!

 
 

Книжковий БУМ

Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Нещодавно центральна районна бібліотека поповнилася широким асортиментом книг. Це й сучасна художня, краєзнавча, галузева,  дитяча література, цікаві серії, а також книги про війну на Сході України. Кошти для придбання літератури були виділені з районного бюджету.

       Кожен читач  знайде собі захоплюючу, нову книгу для читання.

                                Приємного читання!!

Золотий письменник

Історія без цензури 

Книги про війну на Сході України

Коронація слова

Нові краєзнавчі видання

Теплі історії

  Пропонуємо Вам новинки літератури, які надійшли до фондів публічних бібліотек протягом І кварталу 2016 року.

  1.  Нові краєзнавчі видання в бібліотеці
  2.  Книги за Державною програмою
  3.  Книги з обмінних фондів: 
    - Національна парламентська бібліотека України;                                          - Хмельницької обласної універсальної наукова бібліотека ім. М. Островського.

 

mt_ignore:Ось і закінчилась Всеукраїнська акція «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», організована Фундацією Дарини Жолдак, за підтримки компанії «Нова пошта» та телеканалу «Україна», до якої приєднались небайдужі мешканці нашого району. Для поповнення сільських бібліотек було зібрано 255 книг. Пропонуємо переглянути деякі з них:

 

 

 


mt_ignore:Подарункова література Ніни Миколаївни Шмурикової-Гаврилюк та Обмінний фонд (Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського, Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва)

 

 

 

 

 


mt_ignore:

Нові надходження у бібліотеки Хмельницького району

   Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.  

   Бібліотеки Хмельницького району отримали книги від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» в кількості 594 (593 книг, 1 журнал) примірників.

 

 (Про місцезнаходження книги можна дізнатися у рядку «Екземпляри», де вказано ЦБ – центральна бібліотека, РДБ – районна дитяча бібліотека, номери сільських бібліотек, а також кількість примірників)

 


 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження