Леонід Глібов – дітям

Наша бібліотека розташувалась у мальовничому краї – Чорний Острів, яке має свою неперевершену та цікаву історію. По нашій землі пройшло безліч видатних та відомих людей, викарбуваних у історії. Не пройшов і повз нас байкар Леонід Глібов. 
Від покоління до покоління передаються спогади про перебування письменника. З нагоди 190-річчя з дня народження Глібова, Львівське видавництво «Апріорі» видало книгу «Леонід Глібов – дітям», автором вступної частини став член Національної спілки письменників України Василь Горбатюк, а Хмельницькій районній бібліотеці для дітей випала честь презентувати новинку. Діти початкових класів Чорноострівського НВК, бібліотечні працівники районної бібліотеки та бібліотекарі Чорноострівської громади слухали розповідь автора про створення та ідею книги, а представники видавництва ознайомили із новинками книгарні. 
Хтось мудрий зауважив: поезію важко аналізувати, її треба читати. Так як і пісні. Лягає на душу – співаємо, а як ні то ні… Так і у нас… «Стоїть гора високая, попід горою гай, зелений гай, густесенький»….
   
 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження