Екологічний Challenge папероїдів «Папероїд врятує світ»

Планета Земля - наш загальний дім, кожна людина, що живе в ньому, повинна дбайливо ставитися до нього, зберігаючи всі його цінності й багатства. 

Ми не можемо уникнути втручання в навколишнє середовище. Запаси природних ресурсів на Землі не безмежні. Саме тому важливо витрачати їх економно, шукати їм заміну та відправляти на вторинну переробку використану сировину. 
Хмельницька центральна районна бібліотека підтримала ідею challenge папероїдів в Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 ім. М.К.Чекмана. «Папероїд» - гарна маленька істота, яка збирає папір, який з часом здадуть до макулатури! Сhallenge спрямований на те, щоб люди навчилися сортувати сміття і берегти довкілля. 
Працівниками бібліотеки власноруч виготовлено папероїди, які передаємо Хмельницькій районній державній адміністрації, сектору культури Хмельницької районної державної адміністрації, Чорноострівській селищній раді, Чорноострівському професійно аграрному ліцею, Чорноострівському навчально виховному комплексу, Мар'янівській ЗОШ І-ІІ ст., Чорноострівському ДНЗ «Ромашка» та Мар’янівському ДНЗ «Сонечко». 
«Нехай і у Вас оселяться казкові друзі природи – папероїди».

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження