Я хочу Вам розповісти…

Вибір професії в житті кожної людини – це вибір долі. І та людина щаслива, яка з радістю ходить на роботу. 

З метою підвищення професійних знань та удосконалення майстерності бібліотекарів, 21 квітня відбувся майстер-клас «Я хочу Вам розповісти…» на базі Грузевицької сільської бібліотеки. 
Майстер-клас супроводжувався цікавими практичними заняттями: «Емоційне джерело», «Минуле – сьогодення – майбутнє», «Завершення речення», які дали можливість учасникам проявити творчі здібності та поділитися своїми ідеями та мріями про майбутнє бібліотек. 
Завідуюча Грузевицькою сільською бібліотекою Ніна Свередюк поділилася своїм досвідом роботи, адже її бібліотека – одна із передових, сучасних та найпотужніших бібліотек Чорноострівської ОТГ та району. 
Спеціаліст з питань освіти, молоді, спорту та культури Гвардійської ОТГ Олександр Атаманчук поділився власним досвідом роботи та напрацюваннями у сфері культури Гвардійської ОТГ. 
Бібліотекар – це дійсно унікальна і багатогранна професія, бібліотекар повинен вміти все, він повинен йти в ногу з часом, бути сучасним і тільки тоді наші бібліотеки стануть успішними і потрібними громаді!

    

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження