Тиждень європейської інформації

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

 В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» та з нагоди Дня Європи у Хмельницькій центральній районній бібліотеці проведено ряд заходів. 
З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни відбувся «Тиждень європейської інформації». Протягом тижня у бібліотеці діяла книжково-ілюстративна виставка «В Європу з Україною в серці». 
У відділі 5-9 класів проведено виставку-ательє «Історична мода Європи». Читачі мали змогу побачити одяг різних країн Європи у різні століття. 
День Європи – це гарна нагода добре розважитися. З молодшими користувачами бібліотеки проведено інтернет-мандрівку «Єропа на твоїй долоні». Діти подорожували країнами Європи та у ігровій формі дізнавалися про цікавинки незвіданих країн. 
Для дорослих користувачів відбулася інформаційна година «Стати Європою щоб стати Україною». 
Також бібліотечні працівники прийняли участь у відео-марафоні, організованого Хмельницькою ОУНБ для переможців конкурсу «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках області», де мали змогу поділитися набутим досвідом роботи за проектом. 

     

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження