Проект «ПУЛЬС» крокує Прибужжям

З метою підвищення обізнаності громадян та їх розуміння процесів децентралізації та реформи місцевого самоврядування в районі реалізується проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

Хмельницькою центральною районної бібліотекою та Хмельницьким  обласним відділенням  Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація».  Проект ПУЛЬС виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/ Україна (Рада Міжнародних наукових досліджень та обмінів) за фінансової підтримки Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID).

Сьогодні, 29 травня, у нас було людно та цікаво.  У бібліотеку  з’їхалися представники місцевого самоврядування, депутати сільських рад, працівники культури, освіти, соціального захисту, приватні підприємці та активісти громад з п’яти населених пунктів: Малиничі, Малашівці, Мацьківці, Шаровечка, Водички для участі в інформаційному  заході у форматі «Жива бібліотека» «Об’єднуємося заради майбутнього».

В ролі «живих книг» були експерти з питань децентралізації: Дмитро Василенко – майстер юридичних питань, експерт подолання незнання; Олена Бохонська – майстер коштів, експерт бюджетних питань; Анна Сіра – майстер інформації та успіху. Вони  - команда проекту «ПУЛЬС», їх зброя – знання, їх інструмент – інформація. На заході була присутня Надія Синиця  – голова Хмельницького  обласного відділення  Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація». Фасилітатор заходу – Зоя Філіпенко.

 Експерт з правових питань Дмитро Василенко зазначив:                        «Не зациклюйтеся на об’єднання в громади, а об’єднуйтеся в ініціативні групи, кооперативи заради втілення спільної ідеї, заради майбутнього. Наша сила в єдності».

          

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження