Мир на планеті – щасливі діти

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято - День захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.

З цієї нагоди було проведено заходи. 
Ранок сонячного дня розпочався із концертної програми Чорноострівської селищної ради, а чудовий та радісний настрій за допомогою ігор створювали працівники районної бібліотеки для дітей. 
В обідній час на околиці нашої бібліотеки продовжилось свято у вигляді розважально-ігрової програми «Мир на планеті – щасливі діти». Учні Чорноострівського НВК та Мар’янівської ЗОШ розділились на три команди, щоб перевірити свої сили у спорті, ерудиції та витривалості. Музичну програму створювали працівники районного будинку культури. Члени журі були справедливими та неупередженими: Сергій Дем’янчук – учитель фізичного виховання Мар’янівської ЗОШ, Роман Войцехівський – методист районного будинку культури, Світлана Ференс – медична сестра Чорноострівського НВК. Нелегким був шлях до перемоги. Перше місце отримали «Вінні Пухи» Чорноострівського НВК, які віртуозно проходили усі конкурси та завдання. Друге місце – команда «Козаки» Мар’яніської ЗОШ, що стало для молодих учасників великою радістю, адже вони були молодшими. Третє місце – команда «Леви» Чорноострівського НВК. Усі учасники залишились задоволеними, адже отримали подарунки, медалі та грамоти від районної бібліотеки. 
Не змогли минути ми й садочок «Ромашка», який зустрів нас із гарним настроєм. Діти грали ігри, дивились казку на екрані, розглядали ілюстровані журнали. 
Хай буде мир у світі, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх не тільки цього дня, а й кожного дня року.

   

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження