Організація діяльності бібліотек

26 жовтня на базі районної бібліотеки проведено методичний день «Організація діяльності бібліотек в умовах утворення ОТГ».

В нараді прийняли участь в.о. директора КП «Агенція місцевого розвитку» Хмельницької районної ради Зоя Філіпенко, яка надала інформацію щодо залучення нових соціальних партнерів, говорила про відносини між організаціями у реалізації спільних цілей - покращення якості життя та активізацію жителів громади. Бібліотекарі також дізналися про партиципаторний бюджет, який стане платформою для спілкування мешканців з владою і між собою, надасть можливість говорити більше про розвиток своєї вулиці, громади, знаходити порозуміння, брати відповідальність за якість свого життя. Присутні отримали інформацію щодо стратегії розвитку кожної громади, яка є актуальною на сьогодні. Спеціаліст з питань культури Чоноострівської ОТГ Анатолій Бєлєванцев говорив про нематеріально-культурну спадщину населених пунктів та бачення сучасної бібліотеки.
Працівники сільських бібліотек отримали консультації щодо комплектування фондів ОТГ, нові реалії бібліотечне обслуговування юнацтва, еколого-просвітницької діяльністі бібліотечних установ, а також планування роботи на 2018 рік. Переможців районного фотоконкурсу «Одягніть вишиванку - об’єднайте країну» відзначено грамотами.

  

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження