Проведення на базі бібліотек курсів з працевлаштування

Завдячуючи програмі «Бібліоміст», бібліотечні працівники мають можливість підвищувати свій кваліфікаційний та обмінюватися досвідом роботи.

Так, нещодавно, 3-4 лютого у м. Львові пройшов тренінг для тренерів «Проведення на базі бібліотек курсів з працевлаштування», організований програмою «Бібліоміст» та благодійним фондом «Творчий центр ТЦК» (Виконавчий директор – Володимир Купрій.) Тренерами тренінгу були Оксана Івасів та Оксана Матусяк. Методист Вікторія Лисишен стала учасницею даного тренінгу. Делегація бібліотекарів з різних куточків України знайомилась з принципами працевлаштування та ефективним пошуком роботи, методами та джерелами пошуку роботи, ефективним спілкуванням з потенційним роботодавцем, бар’єрами та видами співбесід. Тренери проводили різноманітні практичні завдання в групах: «Знайомство учасників», «Переваги та недоліки джерел працевлаштування», «Побажання з м’ячиком», «Створення супровідного листа», «Обговорення методів пошуку роботи».
По завершенні тренінгу бібліотекарі отримали сертифікати, які засвідчують участь у тренінгу для тренерів «Проведення на базі бібліотек курсів з працевлаштування» та отримали домашнє завдання: провести 6 тренінгів для різних категорій людей: молоді, для людей 36 – 55 років та пенсіонерів.

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження