Хмельниччина читає Шевченка

З метою відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря 27 лютого пройшов районний конкурс читців “Хмельниччина читає Шевченка”, організований центральною районною бібліотекою.

Цього дня в приміщенні районного будинку культури зібралися шанувальники творчості Кобзаря, переконані в тому, що пам’ять про Т.Г.Шевченка має бути для нас, нащадків, святинею.
Конкурс читців проходив у двох вікових категоріях: діти від 8 до 14 років та від 15 до 20 . Приємно, що захід зібрав багато шанувальників шевченкової поезії та взагалі любителів поетичного слова. До участі у конкурсі було залучено 66 читачів із 39 бібліотек району. Конкурсанти читали вірші Тараса Григоровича та авторські вірші про Кобзаря. Всі учасники гарно підготувались до конкурсу та продемонстрували високий рівень декламаторської майстерності. 
Компетентне журі в складі головного спеціаліста відділу культури Ж.Дубовецько , директора центральної районної бібліотеки З.Філіпенко, методистів районного будинку культури Н.Загурської, О. Слизькоухої, заступника директора по роботі з дітьми Л.Римар визначило переможців. 
Справжніми шанувальниками поезії Т.Г.Шевченка показали себе читачі в у молодшій віковій категорії . З їх уст палко звучали слова поета, зігріті теплотою маленьких сердець. Перше місце виборола Карпенко Ольга, читач Лісовогринівецької сільської бібліотеки, яка вразила майстерністю виконання твору “Лілея” , ІІ місце здобула Лісінська Анастасія(Іванковецька сільська бібліотека) , ІІІ місце — Блашко Вікторія (Грузевицька сільська бібліотека)та Заєць Ольга( Осташковецька сільська бібліотека).
В категорії від 15до 20 років переможницею стала Безінська Сніжана читач Давидковецької сільської бібліотеки, яка представила уривок з поеми “Гайдамаки”, ІІ місце присуджено Карачковському Олександру (Ружичанська сільська бібліотека), ІІІ місце — Гранчук Юлії (Гнатовецька сільська бібліотека).
Переможців конкурсу нагороджено дипломами, грамотами, а також отримали подарунки – книги Т.Г.Шевченка.
Присутні переглянули книжкова виставка «Геній, народжений народом”.

     

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження