Найкращий читач України - 2014

28 лютого на базі Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ст. районна бібліотека для дітей провела І етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2014". 

Заступник директора по роботі з дітьми Римар Л.А. коротко нагадала про важливість конкурсу, його умови, а також представила усім присутнім членів журі. 
Кожен із учнів підійшов до поставленого завдання творчо, демонструючи свої знання з дитячої літератури, навички самостійної роботи з книгою, презентацією своїх улюблених героїв, проявляючи таким чином свою талант та ораторські здібності. Під час виступу дітям задавали питання стосовно прочитаних улюблених книг та захоплення юних читачів.
Серед такої кількості талановитих учасників, визначити переможців було завдання не з легких, але все ж члени журі обрали найкмітливіших та найерудованіших, здійснивши аналіз читацьких щоденників та враховуючи кількість прочитаних книг.
По завершенню конкурсу журі оголосило результати i назвало переможців І етапу кон¬курсу «Найкращий читач України – 2014», якими стали учень 7 класу Петриченко Андрій, учениця 6 класу Синіцька Анастасія та учениця 8 класу Пастух Анастасія.

   

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження