Найкращий читач Хмельниччини — 2014

20 березня в приміщенні Хмельницького районного будинку культури районною бібліотекою для дітей проводився другий етап обласного конкурсу “Найкращий читач Хмельниччини — 2014”, в якому школярі демонстрували знання прочитаної літератури.

Цьогоріч в районному етапі конкурсу взяли участь 42 дітей 6-8 класів, які стали переможцями першого етапу, що пройшов у сільських та районній бібліотеках. Кожен з учасників представив свій щоденник, розповів про свою улюблену книжку, а також відповів на ряд питань вікторин. Приємні враження залишилося від артистизму та проявленої креативності учасників, які презентували намальовані до книжок плакати, читали улюблені вірші і навіть співали пісні.
Оцінити та визначити найкращого читача району зібралося компетентне журі у складі головного спеціаліста відділу культури Дубовецько Ж.О, методистів районного будинку культури Загурської Н.М. , Слизькоухої О.В., заступника по роботі з дітьми Римар Л.А. бібліотекаря відділу обслуговування 5-9 класів Томашук М.В.
Найкмітливішими та найерудованішими стали учениця 8 класу Грузевицької ЗОШ І-ІІст. Кліменчук Олеся - читач Грузевицької сільської бібліотеки, учень 7 класу Мар'янівської ЗОШ І-ІІ ст. Петриченко Андрій — читач районної бібліотеки для дітей, учениця 6 класу Ружичанського НВК Корчак Дарина — читач Ружичанської сільської бібліотеки, які будуть представляти Хмельницький район на обласному конкурсі. Бажаємо їм перемогти ! 
Всі учасники конкурсу отримали подяки та книги у подарунок.

       

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження