Молодь ХХІ століття: час читати

   3 квітня в бібліотеці пройшов читацький форум «Молодь ХХІ століття: час читати» в рамках обласного Тижня дитячого і юнацького читання.

   Бібліотека пишається своїми постійними відвідувачами: талановитою, активною, всебічно розвиненою, читаючою молоддю, яка пише вірші, музику, танцює, співає, бере участь у соціокультурних заходах.
Учасники форуму поділилися своїми враженнями про роль книги і бібліотеки в їхньому житті.
   Олеся Тенюх – молода поетеса,гордість Прибузького краю наша гордість. Ще з дитячих років любить читати , пише вірші, неодноразово приймала участь в різних поетичних конкурсах і ставала переможцем. На форумі продекламувала свою поезію та презентувала першу збірку віршів «Куля». 
   У виконанні Віталія Самолюка, молодого композитора, члена Національної спілки композиторів України прозвучали власні музичні твори.
   Читачі Рум’ян Карапетян , Олексій Шаран, Світлана Радченко, Михайлова Катерина повідомили про те, що завдяки бібліотеці вони приймали участь у конкурсах та ставали переможцями і 
відвідали різноманітні оздоровчі заклади та тренінги.
Учасники форуму Гудик Галина, Галашевський Євген, Ференс Юрій, Чернова Юлія, Гаврилюк Анна, Роздойма Юлія, Молотюк Христина поділились враженнями про прочитані книги: С. Дерманського «Корова часу», М. Ешлі «Корабль надії», Л. Голоти «Епізодична пам’ять» та порекомендували їх своїм одноліткам.
   Працівник Хмельницької обласної юнацької бібліотеки Ірина Іщук нагородила почесною грамотою та цінним подарунком Катерину Михайлову за перемогу у конкурсі-вікторині «Натхнені генієм твоїм, Кобзарю», присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г Шевченка. 
   А від нашої бібліотеки на згадку про читацький форум молодь отримала подяки та диски з матеріалами форуму.

       

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження