Зрони сльозу за тими, хто не зріс

Голодомор в Україні – найтяжчий злочин проти людства, спланований і реалізований керівництвом колишнього Радянського Союзу проти українського народу. Голодомор 1932 – 1933 р.р – одна з найтрагічніших сторінок нашої історії, про яку десятиліттями замовчували.

У цьому році минає 81 рік від жахливих подій на Україні – подій, що своєю жорстокістю і звіриністю в людській подобі не знаходять прикладу в історії людства. Голодомор 1932-1933 рр. – «неопалима купина» українського народу – кущ, який ніколи не перестає горіти, рана, що ніколи не загоюється. З кожною жалібною річницею ця рана відновлюється й з’являється все нові і нові документальні спогади свідків тих жорстоких подій, появляються прозові й віршовані твори, які змальовують ті жахіття, що прийшлось пережити нашому народові на своїх рідних землях.
Для студентів Чорноострівського ПАЛ пройшла година –пам'яті «Зрони сльозу за тими, хто не зріс». Присутні переглянули документальний фільм «Великий злам». Бібліотекар Шевчук Ю.О. розповіла про померлих прибужан внаслідок голодомору та зазначила, що в знак вічної пам'яті в районі встановлено пам'ятники та пам'ятні знаки. Також познайомила з фольклором подолян того періоду. 
Присутні приєдналися до Акції «Запали свічку».

mt_ignore:        

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження