Благодійний Фонд «Ксена»

28 квітня Благодійний Фонд «Ксена» презентував пересувну молодіжну виставку «Разом» в рамках проекту «Освіта з попередження ксенофобії для учнів та вчителів національних громад» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Партнерами у виконанні Проекту є Київський освітній центр «Простір толерантності» та ГО «Есперо», для студентів Чорноострівського ПАЛ та учнів старших класів Чорноострівського НВК.

Особисті, дуже зворушливі історії та фотографії молодих людей на стендах відкривають Україну як багатонаціональну державу, де кожній громаді є місце. Представники різних національностей розповідають про можливості реалізації своїх прав в Україні.

Персональні інтерв’ю доповнюються історичною інформацією  про особливості розвитку етнічної спільноти в Україні.

Вірмени, греки, українці, кримські татари, євреї, рома, росіяни, румуни, угорці, болгари, німці, біженці та шукачі притулку як соціальна група – герої виставки.

Учні та викладачі Чорноострівської школи і профтехучилища стануть учасниками інтерактивних екскурсій-тренінгів з виховання міжетнічної толерантності.

У програмі тренінгу були використанні короткометражні відеоролики про права люди «Free 2 Choose», робота з документами  з прав людини, аналіз сучасних ситуацій, пов’язаних з «побутовою» ксенофобією і нетерпимістю, навчання вести правильний і грамотний діалог.

Контакт для преси: Оксана Устинова, координатор проекту «Освіта з попередження ксенофобії для учнів та вчителів національних громад» в м. Хмельницький

Тел. 067 223 41 85

   

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження