Є різні думки...

Є різні думки про те, хто творить історію. На думку одних, історію творять народні маси; на думку інших – суспільні верстви; нарешті, на думку третіх – ціла світова історія, це лише історія великих одиниць. Чим була маса українських племен, доки на чолі її не став великий муж Володимир Великий, що славу Київської Русі поніс за межі земель українських.

Князь Володимир в історію нашого народу увійшов як князь-святитель, який охрестив Україну – Русь і ввів її в християнську цивілізацію. Поширення християнства, заснування шкіл, нове будівництво, зміни в законодавстві, введення України в коло християнських держав – все це заслуги Володимира Великого. Прийшовши на трон у часи, коли Київська Русь була роздерта міжусобицями, після 35 років правління він залишив пособі могутню державу, з якою рахувалися як Візантія так і Європа.

Володимир Великий – видатний державний політичний діяч, творець середньовічної європейської держави Русі України.

24 липня пройшов круглий стіл «Володимир Великий – творець середньовічної європейської держави» з нагоди 1000-річчя від дня смерті Володимира Великого за участю директора Хмельницького районного краєзнавчо-літературного музею ім. Л.І. Глібова Казімірова Олександра, митрофорного протоієрея Свято-Преображенської церкви Масловського Віталія, волонтера-юриста Мруг Олени та представників громади селища Чорний Острів. Учасники круглого столу вели розмову про життя Володимира Великого, роки правління, реформи Володимира Великого. Отримали інформацію про те, що Православна церква називає Святого князя Володимира рівноапостольним. Переглянули презентацію «Пам’ятники Володимиру Великому», книжково-ілюстративну виставку «», прослухали вір «Володимир Великий» у виконані поета Петра Черватюка.

  

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження