Соборність України: від ідеї до сьогодення…

До Дня соборності України в Хмельницькій  районній  бібліотеці для дітей проведено низку заходів,

головна мета яких – поглиблення знання користувачів-дітей про історію виникнення одного із великих державних свят – єдності Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки. Саме після підписання акту злуки об’єдналися майже всі землі, на яких проживали етнічні українці.
      20 січня   про історію відзначення  свята  Соборності  України , читачі відділу 1-4 класів дізналися з історико-пізнавального екскурсу «Соборність українського народу». Діти із цікавістю слухали про історичні витоки державного свята та значення слова «соборність», яку важливу роль вона відіграє у процесі становлення нашої молодої держави.

  22 січня для відвідувачів відділу 5-9 класів проведено відео-бесіду  «Соборність України: від ідеї до сьогодення». На прикладі творів усної народної творчості та вибраних поетичних рядків учасники заходу мали змогу переконатися у величезній любові до рідної Батьківщини, яку відчували і відчувають її громадяни уже протягом багатьох століть.

       Також дітям було запропоновано  переглянути книги із книжково-ілюстративної виставки «Україна - єдина родина». На закінчення заходу діти заспівали гімн України.

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження