Небесна сотня. На сторожі гідності

   19 лютого пройшли урочистості «Небесна сотня. На сторожі гідності»

 

Україна… Полита кров’ю сотень поколінь наших героїчних предків. Україна - це історія її народу, періоди, дати які є  вирішальними і  доленосними. Україна не раз піднімалась з колін. Побита, у ранах та нездоланна для ворогів, вона  йшла під кулі, щоб захистити всіх свої дітей. Терновим шляхом йшла Україна… Більше 350-ти років на шляху боротьби за незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.  

      Героям Майдану,  людям, які у грудні 2013- лютому 2014 року ціною власного життя змінили хід історії України, Героям Небесної Сотні присвячуються урочистості «Небесна Сотня. На сторожі Гідності», з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. В урочистостях взяли участь: голова Хмельницької районної державної адміністрації Коменда Л.М., голова Хмельницької районної ради Мельник Ю.В.,перший заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Зелінський А.Л., заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Янчук С.І., голова Чорноострівської селищної об’єднаної територіальної громади Дзісь М.С., завідувач сектору культури Гадзира З.Ф., помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Тащук В.О.

     У виступах висвітлювалися події Майдану, за європейський вектор на майдані пліч-о-пліч стояли українці і євреї, вірмени, грузини та білоруси. Ділилися спогадами про ті події.

   Звучали патріотичні пісні у виконані працівників районного будинку культури, учнів Мар’янівської та Осташковецької загальноосвітніх шкіл та учнів Чорноострівської ДМШ.

    Присутні переглянули книжково-ілюстративну виставку «Небесній сотні шана і молитва» та документальний фільм «Дебальцеве».

            

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження