Перший етап пройдено

        22 лютого в районному  будинку культури відбувся І етап обласного конкурсу «Лесина казка», присвяченого 145-й річниці з дня народження великої української поетеси, борця за утворення українського народу, за його консолідацію в політичну націю – Лесі Українки. Його метою є патріотичне виховання молоді, збереження, розвиток, сприяння підйому творчої активності, підвищення рівня виконавської майстерності, вшанування пам’яті та популяризації творчості Лесі Українки.

 

       Участь в конкурсі взяли 28 учасників. Це були майстри художнього читання Хмельницької районної бібліотеки для дітей, сільських бібліотек  й просто любителі поезії.

        Захід відкрив редактор  газети «Прибузька зоря» Цимбалюк Михайло Петрович. Подарунки за кращі місця діти отримали від партії “Поруч”, за сприяння депутати  Верховної Ради України Сегрія Лабазюка.

    А далі розпочався конкурс, виходили на сцену драматичні колективи, читці-декламатори читали вірші й з їх вуст лилася й огортала своїми чарами «Лесина казка».

    Журі конкурсу визначили переможців: І місце — Муляр Ольга, читачка Осташковецької сільської бібліотеки, ІІ місце — Деліта Мирослава, читачка Хмельницької районної бібліотеки для дітей, ІІІ місце — Троян Владислава, читачка Хмельницької районної бібліотеки для дітей та приз “Глядацької симпатії отримали: Пасічник Роксолана, читачка Хмельницької районної бібліотеки для дітей, Катасонова Катя, Ковальов Назар, читачі Черепівківської сільської бібліотеки та найменша учасниця — Самчишина Ангеліна, читачка Копистинецької сільської бібліотеки. А вже 25 лютого вони візьмуть участь в заключному етапі обласного конкурсу, що відбудеться в місті Хмельницькому.  Присутні мали змогу переглянути книжково-ілюстративну виставку «Безсмертна донька українського народу».

        

 

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження