Зверни своє серце до книги

З року в рік, наприкінці березня, у книгозбірнях України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Це свято із дуже давніми традиціями, не втратило свого значення і в незалежній Україні. Всеукраїнський тиждень дитячого читання – свято для тих, хто творить книгу і хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і юних читачів. В рамках цього Тижня бібліотекарі готують різноманітні цікаві заходи для юних читачів:
прем’єри цікавих книг, відео-презентації, бібліошоу, знайомства з цікавими людьми, книжково-ілюстративні виставки на різну тематику. Все це робиться для того, щоб зацікавити юного читача, привити йому любов до книги та читання. 
В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, 21 березня пройшов літературний вернісаж «Дитина читає - Україна процвітає» на базі Cтавчинецької ЗОШ І-ІІ ст., організований Хмельницькою районною бібліотекою для дітей. На захід завітали місцеві письменниці : Олеся Тенюх - член Національної спілки письменників України, Людмила Пшенична з сином Олександром. 
Діти переглянули книжково–ілюстративну виставку «Зверни своє серце до книги» з фондів Хмельницької районної бібліотеки для дітей та прийняли участь у літературному флешмобі «Читати – це модно, читати – це стильно», поринули у чарівний світ книги, приймали участь у різноманітних конкурсах , вікторинах.

    

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження