Переможців визначено...

  Вже стало доброю традицією у нас на Прибужжі щорічно проводити конкурс «Найкращий читач Хмельниччини», де зустрічаються найактивніші читачі - учні 6 -7 класів та їх улюблені літературні герої. 

     Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та світової літератури, щоб привернути увагу громадськості, діячів державних установ, меценатів та всіх небайдужих.   
  Книга - справжній маг. Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними  розуміти мову речей, рослин і тварин. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів! Це свято книги, і тих хто любить це нетлінне і вічне творіння людства.   
     18 квітня, під час проведення другого етапу конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини - 2016»,  між собою змагалися переможці першого етапу. Діти представляли себе, свої уподобання, свій читацький щоденник та свою улюблену книгу.  Відбір найкращих читачів здійснювався за вміння стисло,послідовно, аргументовано висловлювати власну думку  про прочитане; ерудицiєю та вмiнням захоплююче розповiдати, втілюючись в образи героїв; вживати відповідні цитати з тексту, артистизм у виступі, креативність, творчий підхід до підготовки виступу. 
   Юні читачі розповідали  про уподобаний твір та його автора з елементами аналізу та регламентом у 5 хвилин. Члени журі Філіпенко Зоя Вікторівна – директор Хмельницької центральної районної бібліотеки (голова журі), Пастух Алла Анатоліївна – бібліотекар Ставчинецької сільської бібліотеки, Слизькоуха Олена Василівна – голова районої профспілки працівників культури  оцінювали найкращу презентацію книги, а твори із позашкільної програми здобували додаткові бали. 
    Усна вікторина на тему літературознавства показала загальний рівень ерудованості конкурсантів. Практично на всі запитання вони готові були правильно відповісти. 

Переможцями стали:

Серед учнів-читачів  6-х класів:

  • І місце – Сорохманюк Вікторія, читачка Гвардійської сільської бібліотеки для дітей 
  • ІІ місце – Корчинська Надія, читачка Олешинецької сільської бібліотеки 
  • ІІІ місце -  Трохимчук Діана, читачка Лісовогринівецької сільської бібліотеки 

Серед учнів-читачів  7-х класів:

  • І місце - Деліта Мирослава, читачка Хмельницької районної бібліотеки для дітей 
  • ІІ місце – Дерепа Анастасія, читачка Гвардійської сільської бібліотеки для дітей 
  • ІІІ місце – Муляр Анастасія, читачка Немиченецької сільської бібліотеки 

В рамках Року англійської мови діти презентували книги мовою оригіналу. Журі відзначило учасницю Бондар Альбіну - читачку Мацьковецької сільської бібліотеки.

Всіх учасників було відзначено подяками  «Найкращий читач Хмельниччини - 2016», а переможців – дипломами та книгами. Лауреати конкурсу продовжать боротьбу в третьому етапі конкурсу в місті Хмельницькому. Бажаємо їм успіхів!    

      

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження