Децентрацізація. Отримуємо знання

30 червня бібліотекарі району  стали учасниками семінару «Шляхи реформування публічних бібліотек умовах децентралізації».

Ця тема хвилює кожного бібліотечного працівника. В умовах децентралізації постає ряд питань: якою має бути бібліотека, як має розвиватися, яким має бути бібліотекар.

      У червні місяці директор Зоя Філіпенко відвідала семінар директорів області «Виклики, ризики та нові рішення для бібліотек при адміністративній реформі».  Своїми враженнями від семінару поділилася з колегами. Директор зупинилася на нормативно-правовій базі бібліотек,  розповіла про роботу Меджибіжської ОТГ, яку відвідали в рамках семінару.

      Заступник директора по роботі з дітьми Юлія Саянок розповіла про бібліотечний простір для дітей та наголоси на зміни у роботі.

     Про комплектування бібліотек в умовах децентралізації розповіла бібліотекар Лариса Вознюк, нагадала про акції «Бібліотека українського воїна», «Підпиши газету для жителів зони АТО», а також повідомила про   Загальноукраїнський Проект культурної інтеграції «Український Донбас», в рамках якого  відбудеться збір літератури народознавчого характеру для бібліотек Олександріївського району Донецької області.

        Бібліотечні працівники складали сінквейн - вірш з п’яти рядків, приймали участь у навчальних тренінгах.

 

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження