Бенефіс читача "Ах, доле неповторна і єдина"

У кожної людини трапляються круглі дати, особисті свята, коли душа співає, рветься ввись. І тоді кожному хочеться почути тепле і приємне слово.

 Рідним, близьким і знайомим хочеться в цей особливий день привітати людину і сказати їй не звичайні слова, а найкращі, найяскравіші, в яких вкладена і любов, і ніжність, добро і радість. А це дуже важливо, бо тоді людина відчуває, що потрібна, значима для когось у житті.

Бібліотека сьогодні в черговий раз стала центром притяжіння. Бо сьогодні святкуємо 90-літній ювілей активного читача Віри Іванівни Шевченко. На бенефіс «Ах, доле неповторна і єдина» завітали почесні гості: голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь, перший заступник Чорноострівської селищної ради Світлана Мельник, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Віктор Тащук, член Національної спілки письменників України, головний редактор районної газети «Прибузька зоря» Михайло Цимбалюк, а також рідні, друзі, сусіди.

Сьогодні Віра Іванівна отримала подарунки, почула теплі та приємні слова. Бо ж кожен хоче привітати і сказати найтепліші, найніжніші слова. Бо в слові, сказаному від душі, є все: надія, доброта, любов, щирість, тепло, сподівання, увага.

 Хороший настрій дарували працівники районного будинку культури та аматорський колектив «Чорноострівчанка».

Тож залишилося кілька кроків – і ми відзначимо ще й 100 років!

           

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження