Бібліотека – сучасна, креативна, твоя

Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Ми пишаємося тим, що маємо це свято як вияв глибокої поваги до нашої праці, як визнання державою суспільної значимості бібліотек, що стали однією з найважливіших складових частин інформаційної структури суспільства. 
Напередодні свята відбулося урочисте зібрання «Бібліотека – сучасна, креативна, твоя». На урочистостях присутні: заступник голови Хмельницької РДА Сергій Янчук, керуючий справами Хмельницької районної ради Юрій Гуцалюк, завідувач сектору культури Хмельницької РДА Зоя Гадзира, помічник народного депутата Сергія Лабазюка Віктор Тащук. 
Працівників бібліотеки грамотами  нагороджували від Хмельницької РДА,  
сектора культури Хмельницької РДА  та народного депутата України Сергія Лабазюка.

Взаємні теплі слова вітання звучали від поважних бібліотекарів Марії Бондар, Зінаїди Якубовської, Марії Романюк та активних читачів Віри Шевченко, Ганни та Миколи Ткачуків. 
Натхненниця всіх наших починань, душа нашої бібліотечної сім’ї, директор бібліотеки Зоя Філіпенко отримали 3 грамоти від районної ради, сектору культури та народного депутата України Сергія Лабазюка. 
Також грамотами були відзначені кращі бібліотекарі та юні читачі за перемогу в обласних та районних конкурсах. 
Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

    

 

  

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження