"Жива бібліотека": не-книжкові історії з перших вуст

«Жива Бібліотека» - це модель, в якій «книжками бібліотеки» є люди , а «читачами» Книжок є учні середніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів. Вона  працює так само, як звичайна бібліотека: "читачі" приходять, вибирають книгу і читають її певний час. Потім повертають книгу до бібліотеки і, якщо хочуть, беруть іншу. Різниця тільки в тому, що книги «Живої Бібліотеки» - живі люди, а читання - це розмови.

 17 жовтня 2016 рік. 14 година дня . «Жива бібліотека»  впевнено розпочала ходу у нас,  на Прибужжі. Цього дня неймовірно гамірно стало   у Хмельницькій центральній районній бібліотеці,  користувачі обговорювали новину, новину поки що не зрозумілу їм. Охочих «почитати» книжки з душею (у прямому значенні цього слова) виявилося не надто багато, але прем’єра унікального проекту «Жива бібліотека» відбулася.

 Перша зустріч у «Живій бібліотеці» була присвячена Дню захисника України. В  цей день до бібліотеки  завітали «живі книги»: учасники АТО Олександр Тащук, Кравчук Борис, Довбиш Василь, волонтери Леся Стебло та Валентина Базилевич, поет – пісняр, бард, волонтер Сергій Білецький. У кожного  – своя історія. Читачі  спробували відкрити бодай ледь-ледь, бодай першу сторінку її душі й, усупереч нестандартному змістові, прочитати до кінця. Читачі задали « Живим  книгам» запитання, які вони  не мали  можливості поставити за нормальних умов. Вони дізналися про особистий досвід  і проблеми, з якими вони зіштовхувалися, дізналися щось цікаве  про них. Отож, по завершенню Сергій Білецький подарував свої пісенні твори   присутнім та 2 власні  книги для поповнення бібліотечного фонду Хмельницької ЦРБ. В свою чергу  працівники  бібліотеки  передали  волонтерам зібрані кошти на  АТО. 

  

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження