Методична служба у вирішенні завдань, що стоять перед бібліотечними закладами в умовах реформування місцевого самоврядування

З 25 по 27 жовтня методист Вікторія Лисишен приймала участь в лабораторії професійної майстерності методиста «Методична служба у вирішенні завдань, що стоять перед бібліотечними закладами в умовах реформування місцевого самоврядування».

 

Обговорено ряд питань: особливості подання в поточному році звітності про роботу бібліотек області в електронну систему моніторингу (ECMAP), обмін, організацію та порядок розповсюдження документів в публічних бібліотеках області та бібліотеках ОТГ, аналіз діяльності бібліотек області по роботі з книжковим фондом, особливості функціонування ОТГ з урахуванням змін до чинного законодавства. Обговорювали плани на наступний рік; вплив соціологічних досліджень на формування інноваційної політики в бібліотеках області; визначали основні напрямки роботи онлайн-клубу «Сучасний методист»; вивчали нові стандарти бібліотечної справи.

 Проведено конкурс професійної майстерності «Кращий методист», в рамках якого методисти змагались за звання кращого спеціаліста у своїй професії, представляючи колегам власний інноваційний досвід та методичні напрацювання.

            Учасники лабораторії відвідали нашу бібліотеку, ознайомились з досвідом  роботи та взяли участь у круглому столі з представниками ОТГ Хмельницького.

            Дякую колегам за цікаво проведений час!

  

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження