Бабусина скриня – роду берегиня

Здається так просто, виховати любов і повагу до старших членів родини, сформувати чуйність, доброту та милосердя у тендітних голівоньках. Та не потрібно забувати й про скарб родини – скриню, у якій зберігалось все найдорожче та найрідніше їхньому серцю. Яка передається із покоління в покоління у народних звичаях та обрядах. 

Cьогодні у бібліотеці відбулася народознавча подорож «Бабусина скриня – роду берегиня» для учнів початкових класів. Діти дізнавались про звичаї та традиції народу, згадували символи та обереги: рушник, сорочка, хустка, віночок та книга, яка була у кожній оселі – Біблія. Учні послухали кумедну розповідь про бабусю та онука, у якій показано наскільки цінують своїх онуків бабусі та дідусі, як сильно вони дбають про їх добробут та майбутнє. А після невеличкої бесіди усі дружньо помандрували дивитись веселі мультики. 
Наша зустріч закінчилась, але бабусина скриня не закривається, з неї постійно можна черпати мудрість, любов до рідної землі, до свого народу. Правду кажуть у народі: «Діти – це діти, а справжні діти – це онуки!».

   

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження