Моя нова поліція: служити та захищати

Поліція - нове явище в нашому суспільстві і тому викликає багато питань, сумнівів, але після особистого спілкування враження кардинально змінюються. В поліцію прийшли молоді люди - нове покоління - чітко мотивовані і тому є надія що настануть реальні зміни в поліції на всіх рівнях і в інших сферах нашого життя. 

В рамках Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч з уповноваженими голови Національної поліції України з прав людини «Моя нова поліція: служити та захищати». На зустріч завітали гості: старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, лейтенант поліції Сніберко Юрій Юрійович; старший інспектор з особливих доручень Сектору організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання Головного управління Національної поліції України, лейтенант поліції Мруг Артем Ігорович; головний спеціаліст Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Приходченко Ольга Андріївна. 
Цікаві, неординарні та з почуттям гумору поліцейські захопили «в полон» всіх своїми неординарними спогадами про шлях до своєї теперішньої професії. Діти отримали вичерпні відповіді на запитання про свої права, цінності людського життя, поведінку в школі, вдома, в громадських місцях. Поважні гості доступно та зрозуміло розповіли дітям про класифікацію злочинів та відповідальність за них, про вік, з якого настає кримінальна та адміністративна відповідальність, про права та обов’язки підлітків. 
Продемонстрували цікавий відеоматеріал ситуацій з буденного життя. Зустріч тривала довше, ніж планувалося, бо молодь не хотіли відпускати гостей і буквально вразили їх своїм інтересом до буднів поліції та реформи в цілому. 
Актуальною, жвавою та досить позитивною виявилася зустріч, на фінішному етапі якої бібліотека отримала подарунки на згадку. 
Такі зустрічі - це лише початок великої дружби поліції з малими та дорослими прибужанами!

   

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження