Історія

--> Діячі ЦРБ !  <--

mt_ignore:

У квітні 1977 року було створено Хмельницьку районну централізовану бібліотечну систему. Вона об’єднала 74 бібліотеки району. Значно збільшилась кількість функціональних відділів ЦРБ: було створено відділ комплектування і обробки  літератури ( 5 працівників ), відділ використання та збереження книжкових фондів ( 2 працівники ), методично-бібліографічний відділ.

Книжковий фонд бібліотеки у рік створення становив 520773 примірників, було обслужено 54675 читачів, відвідування-382693, книговидача-1129703 примірників,  в т. ч. фонд ЦРБ становив 35044 примірників.

У 1979 році бібліотечну систему очолив Распопін П.Ф., а в 1980 році директором було призначено Локазюка В.М., в цей час працівники бібліотек  багато уваги приділяли задоволенню морально-етичних запитів читачів, їх патріотичному вихованню, розширення знань про історію та культуру рідного краю.

З 1981- 1985 роки директором Хмельницької РЦБС працював Кулаківський В.О., який пізніше очолив райвідділ культури. Під його керівництвом бібліотечні працівники вели активну пропаганду суспільно- політичної, науково-природничої, художньої  літератури необхідної для формування наукового світогляду.

З 1985 року директором бібліотеки була Нагайчук Н.С., ф у 1987 році її замінив Луцюк В.І.. Бібліотечні працівники спрямували свою діяльність на сприяння процесу перебудови у країні. Використовували  різноманітні форми масової  та індивідуальної роботи з читачами бібліотечної системи активно пропагували нові форми організації праці.

З 1989 р. по 1994 р. районну бібліотечну мережу очолила Коломієць О.О.. У цей час істотно збільшився книжковий фонд районної бібліотеки і виникла нагальна потреба  в нових приміщеннях.

У 1990 році було розроблено кошторис та необхідну технічну документацію для реконструкції приміщення  районної бібліотеки для дорослих. дитячої районної бібліотеки та районної музичної школи. Тимчасово ЦРБ та ЦДБ поселилися в приміщенні Будинку культури  агрофірми «Проскурів». Проте реконструкцію не було завершено через нестачу коштів. Тому у жовтні 1992 року Хмельницька ЦРБ та ЦДБ отримали нове двохповерхове приміщення по вул.. Кривоноса, 2.

З 1994 року директором ЦБС працювала Рибчинська Н.А., яка понад 30 років віддала розвитку бібліотечної справи в Хмельницькому районі.

У 2001 році  Хмельницьку ЦБС було переведено у смт. Чорний Острів, директором стала  Шинькова О.М.

У 2002 році  бібліотеку очолила   Філіпенко З.В.

З березня 2017 року виконує обов'язки директора Невінська Т.Ю.

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

  • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
  • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
  • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
  • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження