Найпопулярніші пошукові системи Інтернету

mt_ignore:У наш час зростає роль Інтернету для кожної людини. В Інтернеті можна знайти інформацію від найменшої дрібниці до вирішення глобальної проблеми. Для жителів цифрового та комп’ютерного віку ця паличка-виручалочка має назву — Пошукова система.

Пересічний користувач ПК розуміє під пошуковою системою певний сайт, на якому розміщені посилання на сайти, де можна знайти необхідну інформацію. Для спеціаліста у комп’ютерній галузі, пошукова система — програмний комплекс бази даних, що дає змогу шукати інформацію в Інтернеті. Комплекс програм, який забезпечує функції пошукових систем, є комерційною таємницею компанії, що розробила цю пошукову систему.

У 2012 році проводили дослідження найпопулярніших пошукових систем. Для того щоб дізнатися, яка все ж набрала найбільшу кількість користувачів, використайте одну з пошукових систем… :) 

  Пропонуємо вам сайти найпопулярніших пошукових систем:

 • google.com.ua — пошукова система, яка допоможе знайти текстові файли, зображення, новини, відео. Можна створити собі електронну скриньку у цій пошуковій системі. Зручно працювати, реклама не відволікає. Для тих, кому потрібен перекладач, також можете використовувати цю пошукову систему. Інформацію можна шукати різними мовами.
 • bing.com — пошукова система компанії Microsoft. Є змога переглянути результати пошуку на одній веб-сторінці. Відсутність реклами. Можливість пошуку відео, зображень, новин, а також онлайн-перекладача.
 • yahoo.com — міжнародна пошукова система для тих користувачів, хто володіє англійською мовою. Вся інформація англійською мовою, хоча можна знайти російськомовний сайт цієї пошукової системи. На сайті багато новин, інформації, що стосується людини у її повсякденні. Дуже цікавий дизайн сторінки.
 • shukalka.com.ua — українська пошукова система. Перехоплює дух і піднімається настрій від дизайну сторінки. На сайті можна працювати українською або російською мовами. Інформацією можна поділитись зі своїми друзями у соцмережах. Різноманітні сервіси пошуку: веб, відео, пошта, перекладач, гумор. Реклама не заважає працювати.
 • yottos.com.ua — пошукова система, асоціація при входженні на сайт — стриманість та мінімалізм. Тільки потрібна інформація на сайті. Можна обрати мову пошуку: українська, російська, англійська. При пошуку довше завантажувались сторінки, ніж в інших пошукових системах.
 • meta.ua — українська пошукова система. Сайт працює трьома мовами: українською, російською та англійською. На сайті можна зареєструватись. Окрім пошуку інформації, ви можете прочитати найсвіжіші та найгарячіші новини. Велика кількість реклами.
 • guugle.com.ua — українська пошукова система. На сайті можна шукати інформацію українською, російською або англійською мовами. Цікавий дизайн сторінки. Окрім пошуку текстових файлів, є безліч інших сервісів. Особливістю є те, що при знаходження необхідної інформації збоку вказано логотип сайту, на якому знаходиться ця інформація. Загальне враження від сайту — калька Google.

 

 

 

Остання середа місяця  –

санітарний день.
Бібліотека користувачів не обслуговує.

Адміністрація

Завдяки Хмельницькій ЦРБ власні сайти мають:

 • РУЖИЧАНСЬКА С/Б - тут
 • ВОВЧОГОРАНСЬКА С/Б - тут
 • ГРУЗЕВИЦЬКА С/Б - тут
 • ЧАБАНІВСЬКА С/Б - тут

----------------------------------------

 

NEW Список періодичних 

видань передплачених 

 Хмельницькою ЦРБ

(на ІІ-ше півріччя 2018 р.)

Детальніше -

----------------------------------------

mt_ignore:

Нові надходження